Předání modelů jsme měli v 10:30 a proběhlo bez problémů, jen si pořadatel prohodil karty od Jardy a mě. Nakonec on to stejně nikdo pak nečte, takže to je asi jedno. Pak jsme šli odměřit klukům od pilonů jejich trénink.

 

 

Nepochopil jsem název oficiální trénink. Nikde nejsou zaměřovači, oficiální měřící zařízení, prostě kromě natažených dvou bází není nic. To bylo stejné jako v Turnau. Je to asi jako kdyby si na trénink F1 musely teamy dotáhnout svoje měření atd. Dle mě úplná komedie. Belgičani přišli s nápadem, že my pomůžeme v tréninku jim a oni nám. Zdálo se to být dobré, akorát, že my jsme dali jen po jednom letu a to jsme nelétali termiku, takže jsme byli za zemi za 5 minut. Na trénink bylo 30 minut pro jeden stát. 

 

Poté následovalo setkání team managerů, kde se mimo jiné probíralo i umístění toi toi. Jinak asi nic podstatného, ale hodinu a půl si tam člověk posedí :)

 

 

Celý dnešní plán byl přejmout modely, pak jet na hotel, trénink a k moři. Trénink se nám díky spojení státu prodloužil a pak přijel borec na kole, že setkání TM nebude v 19:00, jak bylo plánováno, ale v 18:00. Klasická Itálie, divil jsem se ,jak se to asi dozví ti, co nejsou na letišti. Jedno bylo jasné, k moři se nejde. O půl šesté přijel ještě větší borec a to v autě, že setkání bude v 19:00. Doufám, že bude alespoň ten pátek volný, aby jsme moře stihnuli.

 

imgimgimgimgimgimgimg