csende
Aktuality
MS 2016 F5B Lugo di Romagna a Lugo Cup
V předzávodě zvítězil Hannes Starziger (AUT), druhý byl Julian Schild (AUT) a třetí Franz Riegler (AUT)
MS vyhrál Hannse Starzinger (AUT), druhý byl Karl Waser (AUT) a třetí Heiko Greiner (DE)
Bad Brückenau 2015
Závěr sezóny se tradičně uskutečnil v Bad Brückenau. V kategoriích F5B a F5F se uskutečnila pouze tři kola a to kvůli vysokému počtu soutěžících. V kategorii F5B vyhrál Wolf Fickenscher, druhý byl Gerben van Berkum a třetí byl Franz Riegler. V kategorii F5F vyhrál Thomas Wäckerlin, druhý byl Petr Janků nebo Pascal Jungman. Těžko říci, myslím, že třetí jsem byl já, ale pohár mám za druhé místo, v detailu výsledků jsem třetí a v přehledu druhý. Ano i to se může stát na contestu, kde je startovné 35 Euro za kategorii. Obrázky ze závodu jsou níže

Celkové pořadí Eurotour Contestu F5B ovládl Gerben van Berkum, druhý byl Karl Waser a třetí Franz Riegler, oba s modely Speedfire-2

V konečném hodnocení kategorie F5F byl první Thomas Wäckerlin, druhý Jörg Thorn a třetí Pascal Jungmann, všichni s modelem Backfire-2

Všem Gratulujeme!
Contestové soutěže Meggenhofen a Woodchurch 2015
Soutěž F5B v Meggenhofenu vyhrál Franz Riegler s modelem SF-2 a F5F vyhrál Thomas Wäckerlicn s modelem BF-2. Ve stejém termínu se konal contest F5B ve Woodchurch, který vyhrál Alan Flockhart s modelem SF-2. Karl Waser je na průběžním prvním místě v kategorii F5B v sérii Contest Eurotour. Všem gratulujeme!